“Dieva problēma”

Tā kā mēs esam grēcinieki, mūsu galvenā problēma ir Dievs, kas pieprasa pilnību, pilnīgu taisnīgumu. Tas, ka mēs neesam pilnīgi, ka mūsu dzīve nav pilnīga mūsu grēka dēļ, ir patiesa problēma – protams, nevis Dievam, bet mums, jo Dievs, kas ir pilnīgi taisns, ir dusmīgs par mūsu grēku un to soda.

Attaisnošana ir “Dieva problēmas” risinājums.

Kristietība tiešām iestājas par daudz ko. Tā iestājas par personīgu un psiholoģisku veselumu. Tā iestājas par taisnīgumu un taisnību. Tā iestājas par mieru un dievišķas dzīves veicināšanu. Tā iestājas par nabagiem un atraitnēm, un pazemotajiem. Taču pirms visa iepriekš minētā kristietība nozīmē labās vēsts pasludināšanu, ka pats Dievs vienīgi žēlastībā, Kristus dēļ, neatkarīgi no mūsu darbiem ir atrisinājis mūsu visnopietnāko problēmu: pats Dievs!

Viss ir kārtībā Dieva klātbūtnē! Kāda brīnišķīga mācība! Tā dāvā Kristum visu godību par Viņa brīnišķīgo grēcinieku pestīšanas darbu, taču tā arī mums, grēciniekiem, dāvā maksimāli iespējamu mierinājumu. Neatkarīgi no mūsu darbiem, žēlastībā, Kristus dēļ, ticībā – šīs ir tā sauktās “mācības par attaisnošanu” četras sastāvdaļas. Tieši tajā slēpjas pamats un balsts tam, “ko mēs ticam, mācām un apliecinām.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *